fbpx Skip to main content

Cześć z tej strony Jarek! Dziękuję za rozmowę, poniżej znajdziesz przykładowe realizacje z Naszych konwersji oraz informacje o typach pojazdów. W razie pytań pozostaję do Twojej dyspozycji!

Konwersje

Zacznijmy od początku.. czyli od ustalenia czym właściwie jest konwersja auta na kampera i na czym polega – przykładowe realizacje i efekty prac znajdziesz poniżej.. a jak wygląda sam proces? Bardzo prosto – wspólnie ustalamy czego potrzebujesz i jak chcesz, aby wyglądał Twój kamper – następnie robimy wizualizację, dogrywamy szczegóły i działamy! Mercedes Sprinter, Fiat Ducato, Citroen Jumper.. a może jeszcze inny model samochodu?

Współpraca krok po kroku

Wstępna rozmowa

Najpierw przeprowadzamy rozmowę, gdzie ustalamy jaki samochód chcesz przerobić, ile osób ma nim podróżować, jakie elementy cię interesują etc. Po rozmowie przesyłamy wstępną wycenę.

Wycena oraz wizualizacja

Zapraszamy Cię na spotkanie, gdzie możesz zobaczyć nasz warsztat na żywo, zapoznać się z próbkami materiałów – wybieramy elementy i przygotowujemy wizualizację Twojego kampera.

Przebudowa auta na kampera

Podpisujemy umowę, przyjmujemy samochód na warsztat. Czas konwersji to zazwyczaj 6-8 tygodni. W przypadku bardzo spersonalizowanych rozwiązań 10-12 tygodni.

Konwersja Busa

nasze realizacje

Konwersja busa na kampera

Przerobienie busa na kampera oferuje znaczną przestrzeń i mnóstwo opcji konwersji, co czyni je idealnymi dla dłuższych podróży, komfortowego podróżowania w większym gronie oraz codziennego życia z pełnym komfortem na pokładzie.

A może coś mniejszego na krótsze wypady?

Konwersja Minivana

nasze realizacje

Konwersja Minivana na kampera

Minivany jako kampery są odpowiednikiem samochodów osobowych, idealne do łączenia życia codziennego z podróżami, oferując optymalne rozwiązanie dla singli oraz par ceniących praktyczność i funkcjonalność w kompaktowej formie.

Od kuchni

Chcesz porozmawiać o kamperze dla siebie?

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.