fbpx Skip to main content
W Balayan możesz od razu wybrać gotowy model, stworzony przez nasz zespół z myślą o komforcie i wygodzie podróżowania. Te kampery to owoc naszej ciężkiej pracy, lat doświadczeń i tysięcy przebytych kilometrów. Jeżeli masz jakiekolwiek pytania lub wątpliwości, zawsze jesteśmy do Twojej dyspozycji. Z przyjemnością pomożemy Ci odkryć, jak wiele oferują nasze modele
Jarek

Balayan Team

W Balayan możesz od razu wybrać gotowy model, stworzony przez nasz zespół z myślą o komforcie i wygodzie podróżowania. Te kampery to owoc naszej ciężkiej pracy, lat doświadczeń i setek przebytych kilometrów. Jeżeli masz jakiekolwiek pytania lub wątpliwości, zawsze jesteśmy do Twojej dyspozycji. Z przyjemnością pomożemy Ci odkryć, jak wiele oferują nasze modele.
Jarek

Balayan Team

Zobacz jak tworzymy Twój dom na kółkach!

Dostępne od ręki

Dostępne od ręki

już od 299 000 PLN

Renault master

konwersja minivan Renault trffic na kampera z w pełni wyposażonym wnętrzem przez Balayan
już od 289 000 PLN

Renault Traffic

konwersja minivan Renault trffic na kampera z w pełni wyposażonym wnętrzem przez Balayan

Sprawdź nasze realizacje

Z całego serca chciałbym pochwalić Balayan! Kamper, którego od nich kupiłem, przeszedł moje najśmielsze oczekiwania. Wszystko jest wykonane z najwyższą starannością i precyzją, a ich podejście do klienta jest na najwyższym poziomie. Polecam gorąco!

Piotr Sz.

Balayan to najlepsza firma zajmująca się konwersją samochodów na kampery! Oddałem moje auto w ich ręce i byłem zaskoczony efektem końcowym. Zespół był niesamowicie pomocny i profesjonalny na każdym etapie procesu. Moja nowa kampero-przystań jest spełnieniem moich marzeń, dzięki Balayan!

Darek K.

Skontakuj się z nami!

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
zespół balayan producent kamperów